פורת ספרים וקפה – מותג רמת-גני וותיק ואיכותי
פורת ספרים וקפה היא חנות הספרים הפרטית הגדולה בארץ, ומותג ספרים וותיק ומוכר ברמת-גן. החנות נפתחה לראשונה ב-1953 על ידי מלכה ויהושע בן פורת, והשתרעה על פני 20 מ"ר בלבד. החנות המשפחתית צמחה ושגשגה, וב- 1978 עברה לניהולה של אורה (ביתם של מלכה ויהושע) ובעלה אבי. כיום פורת ספרים משתרעת על פני 250 מ"ר ומנוהלת על-ידי אמנון שלו, נכדם של המקימים ודור שלישי למשפחת אוהבי ספרים
בשוק שנשלט בעיקר על-ידי רשתות הספרים הגדולות, פורת ספרים נשארה חנות משפחתית, רחבת ידיים, מושקעת ונעימה, עם אווירה מיוחדת שאף רשת ספרים לא תוכל להתחרות בה. פורת ספרים מספקת ספרי לימוד לבתי הספר וספרי קריאה חדשים. לעומת חנויות הרשתות, בפורת ספרים יש מבחר גדול ועשיר של ספרי נישה בתחומי הפסיכולוגיה, הפילוסופיה והשירה. בפורת ספרים מתמחים בספרות עברית ואנגלית, וכן  ספרי לימוד בשתי השפות
ייחודה של פורת ספרים נובע גם מצוות העובדים בחנות. כל העובדים הם אוהבי קריאה מושבעים, בעלי ניסיון רב (לעיתים של עשרות שנים) במכירת ספרים. בפורת ספרים תוכלו לקבל שירות מקצועי ואדיב, וכל הצוות ישמח לספק מענה לכל בקשה. גם אם ספר שחיפשתם לא נמצא בחנות, צוות החנות יפנה אתכם למקום אחר בו תוכלו למצוא את מבוקשכם.

נוסף על כך, בפורת ספרים מתקיימים ערבי תרבות והקראת ספרים. מומלץ להתעדכן במועדים ובשעות וליהנות מערבים קסומים שכולם מוקדשים לאהבת המילה הכתובה.

בית הקפה מנוהל על ידי אלדד בושארי שלו ניסיון רב בתפעול בתי קפה.
בית הקפה כשר חלבי בהשגחת הרבנות רמת-גן.
אווירה ייחודית ושירות אדיב
בית הקפה מוסיף לאווירה המיוחדת של החנות, ומאפשר ליהנות מספר טוב וקפה טוב בעת ובעונה אחת. באי החנות מוזמנים לעיין או להתחיל בקריאת הספר, תוך שהם נהנים מקפה משובח,  מאפים, כריכים, סלטים, ארוחות בוקר מגוונות, פסטות ודגים.
היתרון הגדול של פורת ספרים נובע גם מעובדת היותה חנות ומרכז לוגיסטי תחת קורת גג אחת. פרט לספרי לימוד וספרי קריאה, תוכלו למצוא בפורת ספרים גם:
• ציוד משרדי
• כרטיסי ברכה
• אלבומים
• תמונות ליטוגרפיות ופוסט-ליטוגרפיות של אומנים ישראליים.
• מוצרים לשעות הפנאי: דיסקים, DVD, משחקי חברה ומשחקים חינוכיים.

כמו כן בחנות פורת ספרים וקפה גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי
אודותינו
הודות לייחודה לפורת ספרים מגיעים לקוחות מהאזור כולו: רמת-גן, גבעתיים, בני-ברק ועוד
בנוסף, פורת ספרים עובדת גם מול מוסדות, כגון: שירות בתי הסוהר, ספריות בתי ספר, ספריות ציבוריות, משרדי ממשלה, משטרה ועוד. וכן גם עם גופים מסחריים כמו חברת קוקה קולה, פלאפון ועוד.

* בפורת ספרים וקפה יש גישה נוחה לנכים.